kapalikasasuaritma
Written by MTM Su Arıtma

Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı Nasıl Çalışır?

 

İçme suyunun hayatımızdaki yeri oldukça büyüktür. Yemeklerde, kahvelerde, çaylarda kullanılan su tat açısından da önemli bir yere sahiptir. Çeşme suyunun tartışılan kalitesi, her zaman alınan şişe suyun ekonomik boyutu göz önüne alındığında su arıtma cihazları birinci tercih arasında yerini almıştır. Açık ve kapalı arasındaki fark, kapalı kasalarda tank filtreler, pompa ve bağlantı kabloları dahil tüm aksesuarların belli bir kasa içerisinde bulunmasıdır. Kapalı kasa su arıtma cihazı  diğer adıyla compact su arıtma cihazı, içerisindeki 5 micron inline sediment filtre ile suda meydana gelen askıdaki katı maddelerin oluşturduğu kirliliği gidermektedir. Genelde 5 mikron gözenek özelliğine sahip olan ön filtre, suyun daha berrak bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır. 

Kapalı kasa arıtma cihazlarında, inline UDF granül aktif karbon (GAC) filtre de kullanılmaktadır. Suyun içinde yer alan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar ve atık maddeler, inline UDF granül aktif karbon (GAC) filtre ile arınmaktadır. İnline CTO blok karbon filtre de sudaki kimyasal maddeleri filtreleyerek sağlıklı bir içme suyu hizmeti vermektedir. Çalışma aşamalarının kullanılan filtrelere göre farlılık gösterdiği kapalı kasa arıtma cihazlarındaki bir diğer filtre ise suda oluşabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldıran membran filtredir. Arsenik, kurşun, bakır, baryum, krom, civa, sodyum, kadmiyum, flörür, nitrit ve nitrat bakterilerini atık bölümden atan bu filtre, %100 kaliteli içme suyu vermektedir. Membran filtreden çıkan su, ham özellikte bulunmaktadır. Ham olan suyun içimi  post karbon filtre ile daha güzel bir hale gelmektedir. Böylece suyun pH seviyesi post karbon filtre ile  doyum seviyesine ulaşarak daha güzel bir su içmenizi sağlamaktadır. 

kapalıkasasuarıtma

 Neden Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazının Tercih Etmeliyim?

 

Kapalı kasa su arıtma cihazlarında yeni tip karbon filtre kullanıldığı için müşteriler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Kapalı kasa su arıtma cihazlarının tercih edilmesindeki bir diğer neden ise inline filtre kullanılmasıdır.  Ekstra mineral alkali filtre kullanılan kapalı kasa su arıtma cihazının avantajı pH değerini 8.5 olarak sağlayabilmesidir. Bununla birlikte kullanılan tüm filtreler kapalı kasa su arıtmada tek parça halinde olduğu için daha düzenli bir görüntü görülmektedir. Derli toplu bu cihazların ömrü diğer su arıtma sistemlerine göre daha uzundur. Uzun yıllar sağlıklı ve kaliteli su içmek için kapalı kasa su arıtma cihazı kullanmak doğru tercih olacaktır. Çünkü sizin sağlığınız bizim için her şeyden önemli.

 

Yeni Sistem Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazları MTM Su Arıtmada 

 

Her bütçeye uygun yeni sistem kapalı kasa su arıtma cihazlarına ulaşmak MTM su arıtma ile oldukça kolay bir hale gelmiştir. Her konuda yardımcı olabilecek uzman kadrosunu içinde barındıran MTM su arıtma, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak için çalışmalarına devam etmektedir. Görüntü açısından göz yormayan, parçalarını içinde barındıran kapalı kasa su arıtma cihazlarını size ulaştırmak için tüm kontrolleri yapan firmamız, her damak tadına uygun filtreleri ve cihazları ile zengin ve kaliteli ürün çeşitlerini içinde barındırmaktadır. Ayrıca ekonomik çözümler sunarak, doğru tercih yapmanızı sağlayan MTM su arıtma firmamızın internet sayfasına girerek birden fazla seçeneği olan ürünleri inceleyebilirsiniz. 

kapalikasasuaritmacihazi

Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazlarının Özellikleri

 

MTM  su arıtma firmamızda yer alan kapalı kasa su arıtma cihazları, 8 üstün özelliği ile ideal ve kaliteli içme suyunu sizlere sunmaktadır. Pompalı ve pompasız modellerine göre, farklı filtre özelliklerine sahip olan ürünler, son teknoloji ile suyun pH değerini alkali seviyesine çıkarmaktadır. Şebeke suyuna kolay uyumlanan ürünler, taşınma ve temizlik açısında da oldukça kolaydır. Pompalı kapalı kasa su arıtma cihazlarının özellikleri arasında; birden fazla çeşidi bulunan inline filtre, membran filtre, 2,2 galon metal basınç tankı, lüks musluk, yüksek verimi sessiz pompa ve opsiyonel alkali filtre vardır. 

Berrak, kokusuz, sağlıklı, yumuşak, kaliteli, taze, ekonomik ve zahmetsiz özelliklere sahip olan kapalı kasa arıtma cihazlarının seçilen modellerine göre özellikleri de değişiklik göstermektedir. 

 

Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazları Fiyatları

 

Ekonomi politikasını müşteri odaklı hazırlayan firmamız, her bütçeye uygun ürün fiyatlarıyla siz değerli müşterilerine sağlıklı su içme imkanı sunmaktadır. Müşterilerine alım kolaylığı sağlayan firmamız, kapalı kasa su arıtma cihazlarının avantajı fiyatlarının özelliklerine göre belirlemektedir. Fiyat performans açısından müşterilerini mutlu eden firmamız, kaliteli ve güvenli su sağlığı ile kapalı su arıtma cihazlarını sizlere ulaştırmaya devam etmektedir. Beklentilere, kullanım alanlarına, istenilen özelliklere ve filtrelere göre fiyatlarında farklılıklar olan ürünler, sağlık açısından da doğru bir seçimdir.

 Diğer ürünlerimiz: alkalix.com.tr

İlginizi çekebilir: Açık Kasa Su Arıtma Cihazı Nasıl Çalışır?

0

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *