suaritmacihazi
Written by MTM Su Arıtma

Açık Kasa Su Arıtma Cihazı Nasıl Çalışır?

Sağlıklı içme suyu için kullanılan açık kasa su arıtma cihazının çalışma şekli, kullanılan filtreye ve özelliklerine göre değişmektedir. Taze ve zahmetsiz bir çalışma stili olan açık kasa su cihazlarında kullanılan 5 micron inline sediment filtre yani ön tortu filtrasyonu ile suda oluşan askıdaki katı maddelerin oluşturduğu kirlilik giderilmektedir. Genelde ön filtre 5 mikron gözenek özelliğine sahiptir ve suyun daha berrak bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır.

Açık kasa su arıtma cihazlarının çalışmasındaki diğer aşama ise inline UDF granül aktif karbon (GAC) filtredir. Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, atıklar ve maddeler bu filtre ile arınmaktadır. İnline CTO blok karbon filtrede sudaki kimyasal maddeleri filtreleyerek kaliteli bir içme suyu ortaya çıkarmaktadır. Çalışma aşamaları arasında bir diğer filtre ise suda oluşabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldıran membran filtredir. Arsenik, kurşun, bakır, baryum, krom, civa, sodyum, kadmiyum, flörür, nitrit ve nitrat bakterilerini atık bölümden atarak %100 sağlıklı içme suyu vermektedir. Membran filtreden çıkan su, ham özelliğe sahiptir. Bu hamlık post karbon filtre ile içimi hoş bir hale gelmektedir. pH seviyesinde bu filtre ile doyuma ulaşan su, lezzetli içim sunmaktadır. 

Neden Açık Kasa Su Arıtma Cihazını Tercih Etmeliyim?

Kullanım açısından büyük kolaylık sağlayan açık kasa su arıtma cihazının avantajlarından ilki dışarıdan gelebilecek tüm mikroplara karşı, koruma sağlamasıdır. Diğer avantajlarını sayarsak mutfak tezgahının altında az yer kaplar, dostlarınızla ağız tadında kahveler içmenizi sağlar. Ayrıca yemeklerde damakta hoş tat bırakmak için tercih edilebilir. Bunlarla beraber tercih nedenlerinden biri de arıtımın hızlı ve kolay olmasıdır.  En önemlisi ise sağlıklı ve lezzetli içme suyuna sahip olmak için açık kasa su arıtma cihazı tercih edilmelidir.

acikkasasuaritmacihazi

Yeni Sistem Açık Kasa Su Arıtma Cihazları MTM Su Arıtmada 

MTM su arıtma firmamızda her bütçeye uygun yeni sistem açık kasa su arıtma cihazlarına ulaşmak oldukça kolaydır. Uzman personel kadrosu ile su arıtma ile ilgili her konuda yardımcı olan MTM su arıtma, hızlı ve güvenilir hizmet sunmayı kendine amaç edinmiştir. Bununla birlikte MTM su arıtma, her ihtiyaca uygun zengin ve kaliteli açık kasa su arıtma cihazı çeşitleri sunmaktadır. Doğru ürünler ve ekonomik çözümler bulmak, uygun fiyat politikasına sahip MTM su arıtma ile oldukça kolaydır. 

Açık Kasa Su Arıtma Cihazlarının Özellikleri 

Markamızda, kullanım amaçlarına ve istenilen performansa göre pompalı, pompasız, smart, slimfit ve premium özelliklerinde sahip açık kasa su arıtma cihazlarımız bulunmaktadır. Firmamızda satışa sunulan açık kasa su arıtma cihazlarının özellikleri;

 • 10” Beyaz Mat Housing (Double O-Ring)
 • 10” Purefer 5 Mikron Sediment Filtre (PP)
 • 10” Purefer Granül Aktif Karbon Filtre (UDF)
 • 10” Purefer Blok Karbon Filtre (CTO)
 • 10” Purefer Inline Post Karbon Filtre (%100 Coconat Base)
 • 80 GPD Vontron Membran
 • Otomatik Shut-Off Valf
 • 3,2 Galon (12 Litre) Metal Basınç Denge Tankı
 • 24 Volt 1,2 Amper Adaptör
 • Lüks Musluk
 • 1/4 Metal Küresel Vana
 •  3/8 Hat Alma şeklindedir. 

acikkasasuaritma

Sağlıklı suyun adresi açık kasa su arıtma cihazları şebeke suyunu 5 aşamalı olarak filtreleme özelliğine de sahiptir. Özellikleri birbirine benzeyen ürünlerin faydalarına bakacak olursak, son teknoloji olan açık kasa arıtma sistemleri, suyun pH değerini alkali seviyesine çıkarmaktadır. 

Sudaki kötü tat ve kokuyu gideren açık kasa su arıtma sistemleri, metal, bakteri ve virüs gibi kirletici etmenleri de filtrelemektedir. Yaşamın en önemli kaynağı olan su, açık kasa su artıma sistemleri ile daha sağlıklı ve kaliteli hale gelmektedir. Bunu göz önüne alan firmamız, premium, smart, slimfit, pompalı ve pompasız açık kasa su artıma sistemleri ile içme suyunda, yemeklerde ve kahvelerde mükemmel lezzet sunulmaktadır. 

Değişim ve servis kolaylığının olduğu cihazlar, mutfak tezgahlarının altında oldukça az yer kaplamaktadır. Elektrik ile çalışan cihazlar alkalin, mineral ve Hindistan cevizi kabuğu karbon filtreleriyle yüksek kaliteli hizmet vermektedir. 

Firmamızın satışını sağladığı ürünler, su basıncının düşük olduğu yerlerde de kullanılmak için tasarlanmıştır. Çeşitleri bulunan açık kasa su arıtma cihazlarımızı internet sitemizden de inceleyebilirsiniz.

Şebeke suyunda kolay ve hızlı bir arıtım sağlayan ürünler, tozu ve kiri dışarıda tutarak temizlik ve taşınma açısından kolaylık sağlamaktadır. Bazı açık kasa su arıtma cihazları su basıncının düşük olduğu yerlerde kullanılmamaktadır. Açık kasa su arıtma sistemi cihazları hakkında detaylı bilgi için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

 

Açık Kasa Su Arıtma Cihazları Fiyatları

Her bütçeye uygun fiyatlarla müşterilerine alım kolaylığı sağlayan firmamız, özelliklerine göre açık kasa su arıtma sistemlerinin fiyatını belirlemektedir. Fiyat performans açısından doğru bir seçim olan firma, sağlıklı ve kaliteli su arıtma sistemlerini her bütçeye uygun olarak sizlere ulaştırmaya devam etmektedir. Açık kasa su arıtma cihazları fiyatları markalarına, özelliklerine ve kullanılacak yere göre her dönem değişiklik göstermektedir.

Diğer ürünlerimize de göz atın: waterjobs.com.tr

0

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *